Robert Policar

      

Astrologie, sny a mayský kalendář

 

Název přednášky: "Umění proměny"

 

PŘEDNÁŠKA ZRUŠENA

PÁ 21.10.2022 |17 - 20 hodin

Cena:  předprodej 400 Kč do 11.10.2022

                                   490 Kč od 12.10.2022


V této přednášce se zaměříme nejen na další snové symboly a práci se sny,            ale zároveň si povíme, jak se připravit na následující měsíc a jak nejlépe rozvinout své síly v rámci astrologických cyklů a mayského kalendáře. Konkrétně se zaměříme na symboliku znamení Štíra a Hada, které se sebou úzce souvisí. Jelikož všichni         v sobě obsahujeme celý zvěrokruh, není tato přednáška určena jen pro lidi, narozených ve výše uvedených znamení, ale pro všechny, koho zajímá hlubší práce sama se sebou. Seznámíme se s planetkou Pluto, která má v horoskopu vždy velmi důležité místo, které většinou ukazuje na nezměrný zdroj nevyužité síly našich předků.

Kdo bude mít zájem, může se objednat na osobní konzultaci druhý den, kdy se zaměříme právě na pozici Pluta ve znamení a domech a kde budu moci doporučit konkrétní cvičení pro kultivaci této ojedinělé síly. Klasickou součástí výkladu bude vhled na následující měsíc a seznámením se s vnitřním světem dle nástrojů jak klasické astrologie, tak mayského kalendáře.

Moc se na Vás těším

Váš Robert

 

Co o sobě říká Robert:

"Praktikuji vše, co na mne funguje a jsem zcela osvobozen dogmatických balastů, které často mnohé metody provázejí. Našel jsem zálibu ve snění a meditaci, které nadále praktikuji a ve své práci doporučuji. Sny, astrologie, jóga, meditace a reiki se stali mými věrnými průvodci, ze kterých neustále čerpám potřebnou inspiraci pro každodenní život. Obdivuji tibetskou, japonskou a indiánskou kulturu, ze které neustále čerpám inspiraci."

 

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

Do poznámky uveďte počet vstupenek.