Palmové listy Uherské Hradiště

Pavel Krejčí

Knihovny palmových listů - předpověď 2024

Termín: 25.3.2024 - od 17 hodin

Cena: 380 Kč do 15.3.

           450 Kč od 16.3.

           500 Kč v den konání

Vstupujeme do období, kdy už nebude možné vrátit se k dřívějšímu „normálnímu“ životu a vrcholí transformace společnosti. Jak se orientovat s pomocí záznamů, které vetklo 7 mudrců do svitků palmových listů před několika tisíci let pro ty, kteří se jednou přijdou zeptat na svůj osud a na šťastnější život. Při přednášce se dozvíte předpověď pro rok 2024, včetně aktuálních doplňků a také, jak lze prakticky využít čtení listu pro řešení zdravotních, partnerských, pracovních, rodinných, karmických a jiných křižovatek života a hlavně, jak odstranit překážky, které brání prožití harmoničtějšího života. 

Pavel Krejčí

"Původně jsem nechtěl být tlumočníkem a průvodcem knihovnami palmových listů, přesto jsem se jím stal. Stálo to v mém palmovém listu…

Narodil jsem se ve východních Čechách a většinu času trávil v Orlických horách. Z naší rodiny se nikdo astrologii ani duchovnu nevěnoval. Většinu času jsem trávil na lyžích, při tenisu a malování. Původně jsem chtěl studovat AVU nebo UMPRUM, ale „kádrově“ jsem neprošel. Byla doba tuhého socialistického realismu. Nakonec jsem absolvoval VŠE, začal pracovat a oženil se. Vedl jsem materiální život workaholika. Po čtyřicítce mi život začal palčivě ukrajovat čas hledáním jeho smyslu. Po rozvodu se mi do rukou dostala kniha o knihovnách palmových listů v Indii. Byl jsem fascinován a za pár týdnů jsem odjel do Indie hledat svůj palmový list. Ten se našel, byl mi přečten a změnil mi od základů život. Rozhodl jsem se poznat jeho smysl a také pochopit, kdo jsem. Začal jsem dělat jen to, co mě bavilo, a každoročně jsem si pro pobyt v Indii vyčlenil alespoň měsíc, dva. Poznal jsem Zen Osho meditaci propojenou s malováním (japonská terapeutka Meera). Kundalini meditace se stala nedílnou součástí mého života. Další cesty vedly do Amazonie, Mexika, Malého Tibetu a na Havaj. Otevřelo se mi třetí oko. Díky palmovým listům, studiu hypnózy a své psychoterapeutické praxi jsem našel způsob konkrétní pomoci lidem. Je to moje poslání. Znám mnoho čtečů palmových listů i rozličné druhy čtení napříč Indií. Také děkuji palmovému listu, který v roce 2009 otevřel mistr Veeraperumal Shivashanmugam. V tomto listu stálo, že čtení palmového listu není jenom pro mou osobu, ale že mám šířit mysterium knihoven palmových listů v Evropě. Díky osudovému setkání s přítelem, nádím Palanisamy Chinnappou v roce 2009 v Pune jsem ve spojení s knihovnami palmových listů a s osudy lidí. Duchovního mistra už nehledám. V centru pracuji jako tlumočník čtení palmových listů. Jsem už ve věku, kdy si mohu dovolit říkat věci na rovinu a bez servítků."