Lenka Miriam Vyškovská

  9:00 hod -
  9:30 hod -
10:00 hod - 
10:30 hod - 
11:00 hod - 
11:30 hod -
12:00 hod - 

14:30 hod -
15:00 hod -
15:30 hod -
16:00 hod - 


Numerologie - individuální výklad

ÚT 25.5.2021

 

Cena: 300 Kč do 16.3.2021 | 350 Kč od 17.5. 2021


Numerologie je kouzelná tím, že z pouhého data našeho narození se dá dozvědět spousta věcí o nás a našem životě. Je vědou zabývající se čísly, díky nimž Vám dokážu říci, co Vás čeká, jaké jsou Vaše klady a zápory a zároveň také, co je pro Vás vhodné a co naopak ne. Numerologie je jednou z možností, jak nalézt sebe a porozumět tak sobě i svému okolí. Nasměruje nás a vede k cíli, poskytne vyjasnění situací s cílem vyvarovat se dalších chyb. Pochopení všech okolností se kladně projeví na změně Vaší osobnosti, ve Vašem myšlení a chování jak v práci, tak ve vztahu s rodinou, přáteli, v navazování nových vztahů, v komunikaci s neznámými lidmi atd. Jednotlivá čísla působí na určité vibrační úrovni a ať chceme nebo ne, působí na nás, ať už s naším souhlasem nebo bez něj. 

 

„Již od útlého věku mne přitahovaly věci týkající se esoteriky. Nejvíce mne okouzlila numerologie spolu s výkladem karet. Oba dva způsoby věštění využívám nejen ve svém životě, ale i při pomoci druhým lidem, kteří moji pomoc potřebují.

Nejsem tu od toho, abych do puntíku vyvěštila, co Vás čeká a nemine, ale jsem zde pro Vás, abych Vám mohla pomoci a ukázat, kterým směrem se vydat na křižovatkách života, protože jen my sami jsme zodpovědní za své kroky a také jsme strůjci svého bytí zde na Zemi.

Respektuji soukromí tazatele a neposkytuju jeho výklad třetí osobě bez jeho souhlasu.

Vždy si ujasněte, co chcete ode mne vědět. Nikdy Vám nebudu mazat med kolem úst, ale vždy budu jednat na rovinu.“  Léňa 

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

Do poznámky uveďte volný čas, který

Vám vyhovuje.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů