Honza Vojtko

Vztahy v pasti

St 24.5.2023 |18:00 - 20:00 hod

 

Cena: 480 Kč do 14.5.2023 / 550 Kč od 15.5.2023

 

 


Ahoj, jsem H:o)nza Vojtko

Baví mě se neustále učit novým věcem. Prošel jsem všemi možnými cestami vzdělávání, které si nyní neustále rozšiřuji o jeden výcvik za druhým. Stihl jsem vystudovat na magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii. Věnuji se především párové a individuální terapii.

Mám za sebou výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, navazující výcvik ve ve schéma terapii a v případě potřeb klientů využívám i bodyterapii, resp. terapeutickou práci s psychosomatikou. A pokračuji ve výcviku EFT – na emoce zaměřené terapie.

Kromě terapií se věnuji i vzdělávání dospělých ve všech možných formách. Od lektorování seminářů, facilitací, moderaci i koučování, ve kterém se spoléhám na výcvik v result coaching systému, včetně skupinového i intuitivního koučování.

Pár let jsem na volné noze a věnuji se podnikání, před tím jsem ale byl samozřejmě zaměstnaný na všemožných pozicích. Od interní přes marketingovou komunikaci, až po management learning and development útvaru.

Kromě toho píšu knížky pro děti, články pro dospělé a natáčím videa. Občas mě můžete slyšet i někde v rádiu. Svou práci miluji.

 

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje!

Do poznámky uveďte počet vstupenek.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (AVALON UH centrum osobního rozvoje a zdravého životního stylu, z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů