Lucie Ioannah Poláková

Astropsychologie

ASTROPSYCHOLOGIE - Jaký je můj životní úkol podle data narození?

6.9.2024 | 17:00 - 19:00

 

Cena: 480 Kč do 27.8.2024 | 550 Kč od 28.8.2024 |

            650 Kč v den konání

 

Mgr. Lucie Ioannah Poláková je učitelka, arteterapeutka a astroložka s praxí 31 let a její specializací je astropsychologie, rodová astrologie, védská i čínská astrologie. Vystudovala FF OU (filozofie a jazyky). Za své učitele považuje Liz Green, Catherine Aubierovou, Hádése,Campiona a další.

V této nauce pronikla hlouběji a zjistila, že zde není jen nějaká obecná rovina pojednávající o jednotlivých znameních zvěrokruhu, ale že je to metoda složena z mnoha drobných aspektů a symbolů, které dohromady dávají jednu velikou ohromnou mozaiku, v níž každý jednotlivý díleček je stejně důležitý jako ten druhý. Bavilo ji dívat se na tyto "mozaiky" seshora a vidět jejich dokonalý obraz, který vždy perfektně zrcadlil jedinečnou duši člověka. A baví ji to dosud. Astrologii považuje za svůj velký životní projekt.

Velmi ji zajímá osud člověka a jeho životní úkol, proč jsme se narodili do současné rodiny, co si neseme ze své minulosti a jak co nejlépe realizovat náš potenciál, abychom byli šťastní.

Astropsychologie

Astropsychologie se nezaměřuje na "věštění budoucnosti", nýbrž na hledání příčin našich potíží, kam směrovat náš současný život a na životní úkol každého člověka. Ukazuje na to, co si ještě stále neseme z rodu našich předků i z naší minulosti, a jaké emocionální či mentální vzorce se stále dokola odehrávají v našem životě a působí nám potíže.  

Náš současný život je jen výsledkem všech našich minulých zkušeností, avšak změníme-li svůj postoj, změní se i náš osud...

Jaký je můj životní úkol podle data narození?

V horoskopu narození je obsažena celá naše minulost, budoucnost i řetězec generací, jehož jsme my jedním z článků. Je zde zobrazen úkol pro tento život, který jsme si zvolili před svým narozením, a také to, s jakými těžkostmi se budeme muset na své cestě potýkat, abychom svůj úkol splnili co nejlépe. Tento úkol je individuální a neopakovatelný a věrně navazuje tam, co jsme v minulosti nestačili či nedokázali dokončit. Jsou zde také naše zkušenosti z minula - to, co jsme se již naučili, co jsme zvládli a nyní je nám to ku prospěchu (talent, nadání, ale i šťastné okolnosti života, které jsou "odměnou" za náš předchozí dobrý život). Karma je v horoskopu silně zřetelná a my tak můžeme číst v osudu člověka a jeho určení, a dokonce nahlédnout i do jeho minulých životů.