Nela Boudová

S energií na vysoké úrovni je všechno lepší

Pondělí 24.10.2023 | 18:00 - 20:00

Cena: 480 Kč do 14.10.2023 | 550 Kč od 15.10.2023

 

Místo konání:

 

AVALON UH, Na splávku 516, Uherské Hradiště


Jednou z nejdůležitějších kvalit života je naše emocionální pohoda. Kvalita našeho života se totiž odvíjí od kvality emocí, které každý den zažíváme.

I kdybychom měli veškeré bohatství světa a každý den prožívali emoce strachu a hněvu, jaký by pak byl náš život? Asi si to dokážete představit. Naopak, pokud každý den prožíváme radost a nadšení, i když nemáme zrovna hory peněz, jaký život pak žijeme? Radostný a skvělý.

Bohužel většina z nás nedokáže své emoce úplně ovládat. Pokud chceme žít život plný radosti, je důležité mít emocionální sféru zvládnutou. To znamená nepodlehnout provokacím ze strany okolí, naučit se vnímat, měnit a tvořit emoce.

Umět se dostat do stavu, kdy se cítíme dobře a kdy jsme motivováni konat a řešit důležité záležitosti, je velmi užitečnou dovedností. Pokud se naučíme pracovat se sebou takto, můžeme získat z našeho života mnohem více.

Pokud jste zvědaví na to, jak se naučit pracovat se sebou, porozumět svému myšlení a lépe se cítit, připojte se k našemu workshopu. 

Workshop se zaměřuje na metody a strategie, jak lépe ovládat své myšlenky, uvědomovat si své emoce a efektivně s nimi pracovat. Naučíte se techniky pro zvládání stresu, uvolňování negativních emocí a zlepšení celkové pohody.

Nela Boudová - herečka a koučka

Umím lidi motivovat a nadchnout. K tomu, abychom život měnili k lepšímu, je zapotřebí práce a energie na každodenní úrovni, neuhnout z cesty, vycvičit si cílevědomost. Pochopit, že malými ústupky, kompenzacemi (ve formě pití, přejídání, workoholismu atd.), které nám krátkodobě dělají dobře, k vytouženému cíli rozhodně nedojdeme.