Monika Skopalová

Bachovy květové esence

ÚT 10.5.2022 | 17:00 - 18:30 hod

 

Cena: 400 Kč do 29.4.2022 | 450 Kč od 30.4.2022


Květové esence se neorientují na tělesné symptomy, ale výhradně na disharmonii duševních stavů.

„Zdravá mysl přináší zdravé tělo“.

Tyto esence nám pomáhají harmonizovat pocity a emoce jako jsou:

- Strachy

- Nedostatek sebedůvěry

- Pocity zoufalství

- Problém v rozhodování

- Neschopnost říct ne

- Nesoustředěnost

- Mentální únava

- Žárlivost a mnoho dalšího

 

Na přednášce o Bachových esencích si řekneme základní informace, možnosti užívání a míchání.

Nahlédneme zlehka do způsobu výroby esencí a také se dozvíte o tom, jak bachovky mohou pomoci na základě mých praktických zkušeností.

Prostor bude také na otázky.

 

O Monice Skopalové

Jmenuji se Monika Skopalová. Jsem máma dvou dětí Šímy a Šarlotky a momentálně žijeme v Kroměříži, ale mým snem je domeček na vesnici s velkou zahradou.

Tři dny v týdnu pracuji jako průvodce v Mozaice – volnočasovém a vzdělávacím centru v Lutopecnách u Kroměříže a zároveň jsem se rozhodla postavit na vlastní nohy v Bachových květových esencích.

Bachovky mi do cesty přivál sám osud. Jinak to bohužel nedokáži vysvětlit. Byla to opravdu souhra náhod (na které nevěřím), ale jak se říká, pokud něco má být, tak se to stane a pokud ne, tak se můžete na hlavu stavět a nepůjde to. Něco mi zkrátka říkalo, že to je TO pravé.

Mám za sebou II. stupeň kurzu, který je certifikovaný pod Bachovým centrem v Anglii.

První kurz jsem absolvovala hlavně ze zvědavosti, ale druhý už jsem vnímala jako povinnost, pokud se chci někam posunout.

Po absolvování druhého kurzu mi zkřížila cestu kniha od Wolfa Dietra Storla a jeho pohled na rostliny mě naprosto učaroval, zároveň to byl impulz, kdy jsem se začala na esence dívat jako na komplexní medicínu duše.

Také jsem zjistila, že míchání bachovek je pro mne naprosto přirozené, jako bych to již někdy dělala, protože jsem se nemusela téměř nic učit a vše mi dávalo obrovský smysl.

Bachových esencí je sice plný internet, míchání po telefonu a posílání poštou je rychlé a pohodlné.

Já sice tuto službu také nabízím, ale beru ji spíše jako doplněk. Můj názor je, že osobní setkání má úplně jinou energii, proto volím raději cestu osobních konzultací a informativních přednášek, aby se lidem dostalo do povědomí, že bachovky nejsou nic nedostupného a že si je mohou míchat i sami a dokonce i květovou esenci za vhodných podmínek vyrobit doma.

V neposlední řadě také považuji za důležité vybírat si terapeuty, protože bohužel ne každý dodržuje zásady dr. Bacha a toto považuji za své poslání.

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

Do poznámek uveďte počet vstupenek.