Zdeněk Weber

Trauma a duchovní cesta člověka

Út 13. 9. 2022 | 17:00 - 19:00

Cena: 480 Kč do 3. 9. 2021 | 550 Kč od 4. 9. 2022

 

PŘEDNÁŠKA PANA WEBERA JE ZRUŠENA.

O NÁHRADNÍM TERMÍNU ( JARO 2023) JEDNÁME. 


Trauma není to, co se stalo, trauma je to co v nás zůstalo neuzdravené po tom, co se stalo.

Žijeme s nánosy nestrávené minulosti, projevující se jako psychosomatická bolest či různorodé duševní symptomy. Tyto výzvy nás přivádí na cestu hledání odpovědí a především na cestu návratu to přirozené rovnováhy, jednoty.

Trauma posiluje iluzi naší oddělenosti od sebe, svého cítění a autentického života a naší sounáležitosti, doslova zamrzneme na místě či se točíme stále dokola, část našeho života je v bludném kruhu který je provázen utrpením a končí utrpením. 
Díky traumatu se často obracíme dovnitř, hledáme pomoc a podporu jak ve spirituálním rozměru tak v rozměru terapeutickém. 

Zdeněk Weber bude hovořit o darech, které nám trauma přináší a o tom, jaké existují způsoby, cesty, podmínky k jeho léčení a jak s tím souvisí naše duchovní zrání. 

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

Do poznámky uveďte počet vstupenek.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (AVALON UH centrum osobního rozvoje a zdravého životního stylu, z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů