Léňa Miriam Vyškovská


Kurz TAROTU

SO 1. 10. 2022 

 

9:30 - 16:00 hodin

 

Cena: 1290 Kč do 20. 9. 2022/ 1390 Kč od 21. 9. 2022


Tarotové karty jsou něčím, co fascinovalo a stále fascinuje čím dál více lidí. Tarotové karty a jejich magický svět jež v sobě ukrývají není rozhodně jen tak obyčejnou pohádkou. Je to kouzelný příběh a necháte-li tarotové karty mluvit, pak Vám budou skvělými pomocníky a rádci ve Vašich životech. 

Mohou nám totiž pomoci pochopit proč jsou věci tak jak jsou a prostřednictvím nich se nám může dostat pomoci a tolik potřebné rady.Proč jsou věci tak jak jsou a proč se nám děje to, co se nám děje? I na to zná tarot odpověď a my se společně naučíme tarotu naslouchat a vnímat jej trochu jinak.

Jste srdečně zváni, stačí si sebou vzít klasickou sadu tarotových karet, nejlépe pak  Rider- Waite tarot a já se na Vás budu těšit.

Léňa Miriam Vyškovská a AVALON ❤

https://www.tajemnysvet-miriamlafay.eu

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (AVALON UH centrum osobního rozvoje a zdravého životního stylu, z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů