Prožijte pohodový víkend na festivalu a inspirujte se přednáškami na téma výchovy, rodiny, práce, fyzického i psychického zdraví, volného času a bydlení...

 

Právě dozrál Váš čas na změnu, žít naplněný, spokojený a zdravý život.


Hosté přednášející v sobotu 23.11.2019

Velký sál

MUDr. Helena Máslová

Ženy a život

Adéla Vinczeová

Síla ženské energie

Tomáš Lukavec

Zákony Bohatství

Simona Babčáková

One human show

Komorní sál

Přírodní bydlení

Panelová diskuze

Honza Dolníček

Access Consciousness

Jaroslav Drábek

Geopatogenní zóny

Malý sál

Dagmar Lucie Bradávková

Láska a vztahy v nás

Ing. Pavel Krejčí

Knihovny palmových listů

Jana Kočendová

Nejúčinnější léčebná terapie

Cvičební sál

Helena Janušková

Kraniosakrální jóga

Karla Pukovcová

Co nás učí děti

Mgr. Kristýna Roller

Jóga s miminky

Mgr. Daniela Pilařová

Zbožňovaná žena

Hosté přednášející v neděli 24.11.2019

Velký sál

Ph.Dr. Marian Jelínek

Talent a disciplína ve sportu Rub a líc blahobytu

Komorní sál

Milan Studnička

Základní rozdíly v přístupu k holčičkám a chlapečkům

Dagmar Kožinová

Osobní a pracovní život

Mgr. Marie Heralecká

Zdraví dětí

Olga Šípková

Relaxace s Olgou Šípkovou

Malý sál

David Bulva

Energetická psychologie

Karla Pukovcová

Vědomá žena

Mgr. Monika Gasnárková

Rosteme s dětmi aneb rozvoj rodičovských kompetencí

Pavel Nepustil, Ph.D.

Porozumění závislosti

Čeněk Rosecký

Spokojené partnerství aneb co skrývá manželova duše

Cvičební sál

Mgr. Alena Babíková

Trénování paměti s pohybem

Jana Maturová

Taj czy cjuaň

Elizabeth Székely

Hormonální jóga

Program festivalu v sobotu 23.11.2019

Velký přednáškový sál

10:00 - 12:00MUDr. Helena Máslová | Žena a život aneb ženské rozmnožovací strategie | 250,-
13:00 - 14:30PharmDr. Margit Slimáková | Zdravá výživa pro každého | 250,-
15:00 - 16:30Adéla Vinczeová | Síla ženské energie | 250,-
17:00 - 18:30Tomáš Lukavec | Zákony bohatství, aneb vydělávejte tím, co milujete | 250,-
19:00 - 21:00Simona Babčáková | One human show na téma Rodina | 350,-

Komorní sál

10:00 - 12:00Jakub Gajda, Jakub Wihan, Kamil Pokorný, PermaNet | Panelová diskuze na téma přírodní bydlení | 250,-
13:00 - 14:30MUDr. Tomáš Lebenhart | Kdo je homo sapiens? | 250,-
15:00 - 16:30Honza Dolníček | Access Consciousness | 250,-
17:00 - 18:30Jaroslav Drábek | Geopatogenní a patogenní zóny a vliv na zdraví | 250,-

Malý přednáškový sál

9:30 - 10:30Pavol Hlôška | Najděte zdraví díky Ajurvédě | 150,-
11:00 - 12:30Dagmar Lucie Bradávková | Láska a vztahy v nás | 150,-
13:00 - 14:00Ing. Pavel Krejčí | Knihovny palmových listů: Co se můžete dozvědět o partnerských vztazích | 150,-
14:30 - 15:30Stanislav Zábojník | Bylinky jako dar | 150,-
16:00 - 17:00Jana Kočendová | Nejúčinější léčebná terapie | 150,-

Cvičební sál

9:30 - 10:30Lukáš Hudeček | Meditace | 150,-
11:00 - 12:30Helena Janušková | Kraniosakrální jóga | 150,-
13:00 - 14:00Karla Pukovcová | Co nás učí děti | 150,-
14:30 - 15:30Mgr. Kristýna Roller | Jóga s miminky | 150,-
16:00 - 17:00Mgr. Daniela Pilařová | Vztahy podle pěti elementů | 150,-

Při zakoupení 3-5 přednášek máte slevu na vstupné 20% z celkové ceny vstupného.

Při zakoupení 6 a více přednášek máte slevu na vstupné 30% z celkové ceny vstupného.

Program festivalu v neděli 24.11.2019

Velký přednáškový sál

10:00 - 12:00Svobodná škola, Lesní školka Petrklíč, Domácí vzdělávání | Panelová diskuze na téma inovativní vzdělávání | 250,-
13:00 - 14:30Milan Studnička a Olga Šípková | Jak se nebát žít! | 250,-
15:00 - 16:00Ph.Dr. Marian Jelínek, Ph.D. | Talent a disciplína ve sportu | 250,-
16:30 - 17:30Ph.Dr. Marian Jelínek, Ph.D. | Rub a líc blahobytu | 250,-

Komorní sál

9:30 - 10:30Simona Babčáková | Řízený rozhovor | 250,-
11:00 - 12:00Milan Studnička | Základní rozdíly v přístupu k holčičkám a chlapečkům | 250,-
13:00 - 14:00Dagmar Kožinová | Balanc mezi osobním a pracovním životem | 250,-
14:30 - 15:30Mgr. Marie Heralecká | Sofioterapie, zdraví dětí | 250,-
16:00 - 17:00Olga Šípková | Festivalové cvičení s Olgou Šípkovou | 250,-

Malý přednáškový sál

9:30 - 10:30David Bulva | Energetická psychologie, EFT | 150,-
11:00 - 12:00Karla Pukovcová | Vědomá žena | 150,-
13:00 - 14:00Mgr. Monika Gasnárková | Rosteme s dětmi aneb rozvoj rodičovských kompetencí | 150,-
14:30 - 15:30Pavel Nepustil, Ph.D. | Porozumění závislosti | 150,-
16:00 - 17:30Čeněk Rosecký | Spokojené partnerství aneb co skrývá manželova duše | 150,-

Cvičební sál

9:30 - 11:00Mgr. Alena Babíková | Trénování paměti s pohybem | 150,-
11:30 - 12:30Jana Maturová | Taj czy cjuaň | 150,-
13:00 - 14:00Helena Škrdlíková | Zero waste | 150,-
14:30 - 15:30Elizabeth Székely | Hormonální jóga | 150,-
16:00 - 17:00Lukáš Hudeček | Meditace | 150 ,-

Při zakoupení 3-5 přednášek máte slevu na vstupné 20% z celkové ceny vstupného.

Při zakoupení 6 a více přednášek máte slevu na vstupné 30% z celkové ceny vstupného.


Kde se festival koná?

 

U Reduty 256, Uherské Hradiště 686 01


Sponzoři a partneři festivalu