PAVOL HLÔŠKA

Najděte zdraví díky Ajurvédě

23.11.2019 | 9:30 - 10:30 | Malý přednáškový sál                                       

Pavol Hlôška

Zakladatel Školy ajurvédské medicíny, lektor, spisovatel.
http://ajurveda.sweb.cz/

"Nejlepším lékem proti jakýmkoli potížím jsou znalosti. Člověk nechátrá počtem let, ale počtem chyb. Vzděláním se můžeme chybám a tedy i chátrání vyhnout." Pavol Hlôška

Najděte zdraví díky Ajurvédě

Ájurvéda je léčebný systém a nauka o zákonitostech života (ájus = život). Světovou zdravotnickou organizací (WHO) je uznána za účinný medicínský systém.
Pro zjištění stavu organismu a pro doporučení ke zdraví nebo k vyléčení využívá poznatků o řídící inteligenci -
o třech regulátorech (třech dóšách), které má každý člověk uvnitř. Tyto regulátory jsou 3 skupiny vzniklé z 25 vlastností, vyskytujících se společně - ve třech skupinách.

I když máme všichni orgány stejných názvů, například játra, žaludek nebo mozek, každému tyto orgány pracují jinak, mají různé vlastnosti a potřeby. A proto potřebují pro svůj provoz i různé palivo. Tím palivem je zejména výživa a také jiné podmínky, jako například teplo, zima, vlhko, sucho, zvukové a zrakové vjemy, aktivita nebo klid atd.

Přednáška je pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své zdraví, radost, výkonnost, štěstí, linii nebo dosáhnout dlouhověkosti.
Marně se léčíte z nemocí, které jsou vleklé, odolné nebo na které nestačí jiné metody? A myslíte si, že jsou v beznadějném stavu? Pak je pro vás Ajurvéda možným řešením.

Udržte si dobré zdraví až do vysokého věku a užívejte si zaslouženého odpočinku po aktivním období života!