KARLA PUKOVCOVÁ
Co nás učí děti
Vědomá žena

23.11.2019 | 13–14 hod | Cvičební sál     
24.11.2019 | 11–12 hod | Cvičební sál                                    

Karla Pukovcová

Terapeutka, lektorka, vede Ženské kruhy a řízené meditace, které sama tvoří. Zakladatelka Centra Avalon, Festivalu Rodina, vztahy, zdraví a Dětské skupiny Světýlka. Žena, která medituje, žije duchovním životem a zároveň také stojí pevně nohama na Zemi. Zabývá se psychosomatikou, hluboce, citlivě a systematicky hledá a nachází, co má v životě smysl a duchovní hodnotu. V životě si velmi cení osobní svobody, poctivého přístupu k sobě a k životu. Má ráda kreativitu, tvoření, smysluplnost a realizuje úspěšné projekty se svým mužem. Máma dvou dětí (syn 18 let a dcera 7 let). Dceru vyučuje v domácím vzdělávání.

Co nás učí děti (23.11.)

„Přála jsem si mít dvě děti, kluka a holku, a splnilo se mi to. Otočili mi oba, každý jinak, život o 360 stupňů, a jsem za to ráda. I když byly některé chvíle velmi krušné a měla jsem pocit, že to nemůžu zvládnout, pochopila jsem, změnila postoje a přišla na řešení. Mé děti mají různé otce, takže mám zkušenost s tzv. slepovanou rodinou. Ráda se o své zkušenosti podělím. Každý jsme naprostým originálem, přesto mohou být zkušenosti druhých velmi inspirativní. Inspiraci a podporu mám ráda, protože se všichni stále učíme.“

Jaké jsou děti této doby? Proč se nám narodilo právě takové dítě? O čem hovoří jeho chování, jeho nemoci? Funguje psychosomatika? Jak můžeme s dětmi smysluplně komunikovat? Má výchova smysl? Jak vychovávat? Kdy se dítě v rodině cítí bezpečně?

Hierarchie zrození má smysl. Je dítě čistá duše? Co je to duchovní věk a jak funguje? Často nás naše děti vykolejí a je dobré najít na situaci nový pohled. Zjistíte jak a najdete jej. Najdete cestu středu a klidu pro sebe a pro nový postoj, když „tudy už cesta nevede“.
Karla Vám nabídne odpovědi na výše uvedené otázky a vlastní „Pravidlo Tří“ , které používá.

Těší se na Vás a Vaše otázky.

Vědomá žena (24.11.)

„Splnila jsem si v životě nejeden svůj sen – cítit se dobře jako žena, vědomá si vlastní hodnoty, mít skvělý a upřímný vztah s mužem, mít dvě děti, fungující rodinu, práci, která mě baví a naplňuje… a mám v plánu další a těším se na ně. Nebylo to vždy jednoduché, ale stojí to za to. Na cestě za snem přichází poznání. Důležité je udržet si nadhled.“

Jak být spokojená sama se sebou? Jak naplnit „Mám se ráda“? Jak přistupovat ke vztahům se ženami našeho života? Jde zlepšit vztah s matkou? Co předáváme svým dcerám, vnučkám? Co muži, proč nám nerozumí? Znáte ty chvíle bezradnosti, kdy máte chuť to vzdát, protože máte pocit, že se to nedá zvládnout? Ano, mnoho žen si tyto otázky pokládá a zažívá chvíle, kdy se jim chce utéct. Podíváme se na téma žen v jiných souvislostech a z nových úhlů pohledu. Objevíme vnitřní motivace a sounáležitost. Jaké cykly a periody lze využít tak, aby život šel se spokojeností a prožitky radosti ruku v ruce? Naplněnost okamžiku je skutečně v naší moci, v moci našeho vědomí. Staňte se vědomou ženou i VY!
Těší se na příjemnou besedu s Vámi, ženami, které hledáte odpovědi na své otázky a které chcete naleznout rovnováhu ve svém životě, Karla.