MGR. ALENA BABÍKOVÁ

Trénování paměti s pohybem

24.11.2019 | 9:30 - 11 hod | Cvičební sál    

Mgr. Alena Babíková

„Jsem žena, která posouvá hranice možností těm lidem, kteří se rozhodnou pro změnu. Daří se mi to díky tomu, že na sobě neustále pracuji.“

Už šest let je tu pro ty, co V SOBĚ dokáží probudit HRAVOST, chtějí obnovit RADOST, a tím zvýšit své SEBEVĚDOMÍ. Pro ty, co jí dají důvěru a chtějí od života víc.

–osobní koučka (certifikace)
–instruktorka Nordic Walking (certifikace)
–trenérka paměti – 3. stupně (nejvyšší) ČSTPMJ Praha

Trénování paměti s pohybem–cesta životní radosti

Negativním aspektem dnešní doby je fakt, že nejsme schopni se zastavit, zpomalit a chvíli nad sebou zapřemýšlet. Tak postupně přicházíme o sebevědomí a vytrácí se životní radost. Při tomto neustálém spěchu, zapomínáme na potenciál vlastního mozku.
Cílem přednášky je upozornit a ukázat na to, jak je možné díky kombinaci pohybu a trénování paměti, navrátit sebevědomí a svůj život rozradostnit.
Pohyb neznamená „jen“ zlepšení fyzické kondice, ale poměrně účinně a pozitivně ovlivňuje naše myšlení a přemýšlení.
Trénování paměti a Nordic Walking (chůze s holemi) je velmi prospěšnou kombinací – možnost, jak vzít život do vlastních rukou a mít pocit, že to pořád jde a že nás život baví.

O čem to bude:
– jak trénovat a využívat mozek k tvoření svého života
– jak zapojit mozek a začít využívat naplno své schopnosti
– které pohybové aktivity má mozek rád, a proč
– jak vycvičit vlastní mozek, abychom se cítili šťastní (pět účinných a hlavně ověřených činností, které je      možné uplatňovat každý den)
– nebude chybět praktické cvičení se zapojením všech přítomných