Program akcí 

Zbigniew Jan Czendlik

Postel hospoda kostel - talk show

ST 15.4.2020 | 18 - 20 hod

 

Cena 300 Kč do 15.3.2020 | 350 Kč od 16.3.2020

 

Velký sál  Klubu kultury


Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi,
je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský.
Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu.
Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí (od 2015) a v České televizi pořad Uchem jehly (od 2011).
Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hen-dikepem. Je patronem psího útulku.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním.
V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.
V dubnu 2018 byla kniha vydána také v polském překladu.
Koncem roku 2018 se na trhu objevila kniha s přepisy rozhovorů s několika českými osobnostmi z pořadu Uchem jehly, jehož je Zibi moderátorem. Nese název Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté.
A do třetice vyšla na podzim 2019 kniha Farská kuchařka, jejíž je spoluautorem. Součástí pořadu je autogramiáda těchto knih.

Objednávkový formulář na talk show 
Zbigniewa Jana Czendlika

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje a případně do poznámky uveďte počet vstupenek.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů