Zbigniew Jan Czendlik

Postel, hospoda, kostel-talk SHOW

ST 23.6.2021 | 18 - 20 hod.

Klub kultury – Velký sál, Hradební 1198, Uherské Hradiště 686 01

 

Cena: 400 Kč 

 

Restrikce v souvislosti se situací COVID-19:

Každy zúčastněný zodpovídá sám za sebe.
Pro naše představení platí stejná pravidla, jako pro využívání jiných služeb. Účastníci by měli být testováni nebo očkování a mít s sebou potvrzení pro případnou kontrolu.

 

U vstupu se nic kontrolovat NEBUDE, může ale přijít neohlášená hygienická kontrola a vyžádat si potvrzení o testování či očkování.

 

Členové jedné domácnosti/rodiny můžou sedět spolu. Ostatní ob jedno sedadlo.

 


Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi,
je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský.
Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu.
Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí (od 2015) a v České televizi pořad Uchem jehly (od 2011).
Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hen-dikepem. Je patronem psího útulku.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním.
V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.
V dubnu 2018 byla kniha vydána také v polském překladu.
Koncem roku 2018 se na trhu objevila kniha s přepisy rozhovorů s několika českými osobnostmi z pořadu Uchem jehly, jehož je Zibi moderátorem. Nese název Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté.
A do třetice vyšla na podzim 2019 kniha Farská kuchařka, jejíž je spoluautorem. Součástí pořadu je autogramiáda těchto knih.

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.

Do poznámky uveďte počet vstupenek.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů