Petr Tichý

Prána

Strava trochu jinak, energie všude kolem nás

ÚT 18.5.2021 |17:00 -19:00 hod

 

Cena: 300Kč do 10.5.2021 | 350 Kč od 11.5.2021


Na přednášce Vám Petr Tichý představí pojem "prána". 

Pořádá kurzy, ve kterých pomáhá lidem s přechodem na pránickou stravu. Sám se tak živí již pět let.

Petr: "Bez jídla, čím více pracujete, tím více se nabudíte, vše v těle se děje úplně naopak. Když je člověk na práně, tak systém příjímání potravy je automatický, nevybíráme si kolik dostaneme nebo nedostaneme jídla, ale tělo si hospodaří samo.
Tělo je výsledek toho, jak s ním nakládáme."

Prána:

"Prána je síla, energie, vitalita. Je základem veškerého života, je to energie životní síly, která naplňuje celý vesmír. Prána proudí vším, co existuje."

Prána je také spojovacím článkem mezi hmotou, vědomím a myslí, a proto umožňuje existenci života na hmotné úrovni. Řídí všechny tělesné funkce, např. dýchání, příjem kyslíku i potravy, vyměšování atd. Tělo přitom pracuje jako transformátor, který přebírá z pránického proudu potřebnou energii, rozděluje ji a opět ji vyzařuje do vnějšího prostoru. Má-li člověk nebo nějaké místo zdravé a harmonické vyzařování, pak říkáme: „Má dobrou pránu.“ Naopak nemoc je výsledkem poruchy nebo zablokování pránického proudění. Rozvíjíme-li schopnost kontrolovat pránu, získáváme fyzické i psychické zdraví a harmonii, a cvičíme-li soustavně, začnou se po určité době rozšiřovat schopnosti našeho vědomí."
(zdroj : https://joga.cz/ )

 

 

 

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje.