Program akcí 

Jana Kočendová

Nová knižní verze titulu Migréno, díky! od Jany Kočendové.

Migréno, díky!

ČT 31.10.2019 | 17:30 - 19:30 hod

 

Cena 190 Kč do 24.10.2019 | 240 Kč od 25.10.2019 


Proč to díky? Protože migréna má svůj příběh a přednášející Jana Kočendová vám vysvětlí, jak si ji vytváříme, k čemu nám slouží, co nás má naučit a jak z ní ven…

Jana trpěla též migrénami a i její děti bývaly často nemocné. Znáte to – život plyne, a i když si člověk uvědomuje, že je v jeho životě něco špatně, občas sám nedokáže přijít na to, čím to je.

Naštěstí se jí ale v pravou chvíli dostala do ruky literatura od paní Jordánové, knihy od Tepperweina, Silvy nebo Helsinga. Začala se více zajímat o to, co se s ní děje, a život se najednou začal měnit.

Objednala se na ,,odblokování“ migrény – a ono to fungovalo nejen tenkrát, ale funguje to i nadále.

Rozhodla se tedy, že získané zkušenosti předá dál, vystudovala kineziologii, metodu One brain a stále se vzdělává tak, aby ve vás dokázala odkrýt příčinu problému, najít ponaučení a tím vám pomohla žít svůj život tak, jak toužíte.


Objednávkový formulář na akce
Jany Kočendové

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje a zaškrtněte políčka akcí, kterých se chcete zůčastnit.

Akce Jana Kočendová
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů