Program akcí 

Gabriela Lataníková

HO´OPONOPONO–havajská metoda lásky 

PO 07.10.2019 | 17:30-19:30 hod

 

Cena: 220 Kč do 30.9.2019 | 270 Kč od 1.10.2019


♥   Miluji tě   ♥   Omlouvám se   ♥   Prosím, odpusť mi   ♥   Děkuji Ti   ♥

Ho’oponopono je staré havajské umění. V překladu znamená „napravit chybu“ nebo „udělat správně“. Tato metoda pomáhá člověku odstranit, neutralizovat a smazat staré destruktivní myšlenky, aby se mohl připojit k proudu Hojnosti a získat Inspiraci.

Přijďte se seznámit s metodou Ho’oponopono a získat základní informace a návody, jak tuto prastarou metodu praktikovat ve svém každodenním životě.
Věřte, že v podání Gábi Lataníkové se máte na co těšit! ☺

Více o Gabriele najdete zde: http://lieceniebylinami.sk

Krása síla a moc poznávání sebe sama

PO 04.11.2019 |17:30 -19:30 hod

 

Cena: 220 Kč do 26.10.2019 | 270 Kč od 27.10.2019


Víte, to co máme uvnitř sebe se nám ukazuje zvnějšku na lidech, na okamžicích, situacích, které se nám denně dějí a prožíváme je.
Je důležité umět být pozorovatelem sám sebe i ostatních. Také je fajn umět naslouchat ostatním, budete mile překvapeni, co se o sobě dozvíte. Dostanete i odpovědi na spoustu svých otázek.

Když poznáme a pochopíme sami sebe, dokážeme pochopit i druhé.

Pečujme o sebe s láskou, věřme si, důvěřujme životu.

Budete se cítit naplněni, obohaceni, když budete tvořit cokoliv, co ve Vás vyvolá pocit štěstí. Dává vám to spoustu životní energie, aby jste v životě zvládli cokoliv. Vše je to o nás, v nás a kolem nás. Když máme pokoru k sobě a k lidem, k životu, dějí se zázraky, které sami vytváříme.

Více o Gabriele najdete zde: http://lieceniebylinami.sk

Jak vyléčit tělo, srdce, duši pomocí mysli

PO 02.12.2019 | 17:30-19:30 hod

 

Cena: 220 Kč do 25.11. | 270 Kč od 26.11.


Myšlenka je energie. Co vysíláme, to se nám vrací. Myšlenkou si tvoříme svůj život. Myšlenky je možné kontrolovat, řídit je. Je důležité, co si o sobě myslíme. Silou myšlenky a slova můžeme uzdravit nejen svou duši i mysl a tělo. Pozitivní afirmace nám pomáhají se zbavovat negativity v sobě.

Veselá mysl je půl zdraví! 🙂
Každý okamžik je nový a úžasný a jen my ho můžeme změnit láskyplnými, milujícími, harmonickými, obohacujícími myšlenkami pro sebe a ostatní.

Přijďte se naučit řídit své myšlenky, naplnit se láskou a klidem, nabít se léčivou sluneční energii v relaxaci.   
Uzdravit vše potřebné v sobě a kolem sebe. 

Objednávkový formulář na akce
Gábi Lataníkové

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje a zaškrtněte políčka akcí, kterých se chcete zůčastnit.

Akce Gábi Lataníková
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů