Program akcí 

David Bulva

Terapii vede:
David Bulva – profesionální terapeut a lektor. Mistr Reiki. Má více než 10 let zkušeností na poli osobního rozvoje a alternativní medicíny.
www.terapie-svitavy.cz

Kurz Psychoterapeutická první pomoc

SO 12.10.2019 | 10-17 hod

 

Cena 2 600 Kč


Přišli jste o svou LÁSKU, ztratili BLÍZKÉHO, potkala Vás vážná NEMOC nebo NEHODA? Stále se Vám to vrací a několikrát denně se Vám stáhne žaludek při vzpomínce na to, co se stalo?

MINULOST NELZE ZMĚNIT. Ta už se stala. Ale lze změnit, jak ji vnímáme. Jsou to EMOCE, co způsobují, že máme pocit, jakoby se to stalo dnes nebo včera, přestože uplynuly měsíce či roky. 

Naučte se žít v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU a ne zakotvení v minulosti! 

KURZ, jak laicky pracovat s aktuálně probíhajícím nebo již prožitým traumatem terapeutickou metodou EFT (Techniky emoční svobody) na sobě a svých blízkých.

Tedy celkem  téměř 7 hodin pod vedením profesionálního EFT terapeuta a lektora. Každý účastník obdrží potvrzení o účasti a skripta. 
Výstupem kurzu je kvalitní laická znalost základní techniky metody EFT pro použití při aktuálních traumatických situacích nebo při řešení již proběhlého traumatu. Součástí kurzu jsou ukázky terapeutické práce a vlastní EFT praxe ve dvojicích pod supervizí. 

Objednávkový formulář na akce
Davida Bulvy

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje a zaškrtněte políčka akcí, kterých se chcete zůčastnit.

Akce David Bulva
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (Karla Pukovcová, Avalon z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>>. Zásady ochrany osobních údajů