Dana Kratochvílová

Miluji práci s energiemi, a proto učím ostatní ...

 

... JAK MÁLO STAČÍ  K VELKÝM ZMĚNÁM

 

Čt 13.4.2023 |18:00 - 20:00 hod

 

Cena:  350 Kč 


Dana Kratochvílová

"Mohu říct, že žiji život, o kterém se mi ani nesnilo. Mám mnohem více času,       který trávím, jak sama chci. Splnila jsem si své sny a další si plní. A co je hlavní,   ráda to naučím i vás!"

Před lety jsem měla pocit, že veškeré mé snahy jsou naprosto zbytečné. Bylo mi 30 let a nic z mých snů se nesplnilo. Chtěla jsem přece nádherný dům, kvalitní partnerský vztah, třetí dítě…. A co jsem měla- malý byt v nájemním domě, vztah, který byl od začátku odsouzen ke konci a další zdravotní problém.
Dokázala jsem vydělat dost peněz, ale nikdy mi žádné nezůstaly, abych si mohla užívat, udělat si radost. Partnerský život mě vycucával, jak finančně, tak fyzicky,     tak jsem jej ukončila. Jiný vztah,  v  podstatě velmi podobný, jsem začala.                    A kruh se znovu uzavřel.  Z jedné práce rychle do druhé, vše zařídit a zajistit. Hlavně, ať je vše „v pořádku“.  Byla jsem zničená, ztrhaná, vystresovaná a pracovala jsem 18 hodin každý den. Sebe jsem odsunula asi na sto padesátou kolej.

Uvědomila jsem si, že nic nezměním, pokud nezměním sama sebe, nezačnu přemýšlet jinak.  Poslední roky jsem na sobě začala pracovat. Šlo o různé kurzy osobního rozvoje i návrat ke svým čarodějnickým kořenům. Opět jsem naslouchala své intuici. Chci dům, tak jsem se pustila do hledání. Místo domu jsem našla krásné místo, tak jsem jej nechala postavit. Nenechala jsem však věcem volný průběh,      tak se mnoho věcí zkomplikovalo. Dnes už vím proč- stále jsem nebyla schopná milovat sama sebe. A tak jsem po pěti letech opět ukončila vztah. Byla jsem šťastná. Poučená jsem začala sama se sebou znovu.

Dnes mám milujícího partnera, rovnoprávný vztah, napravuji spoustu chyb a plním si své sny. Už nejsem vystresovaná a nešťastná, rozjela jsem práci svých snů. Mohu předávat dalším lidem své zkušenosti, jak si splnit sny, bez velkých útrap, s úsměvem a lehkostí.

Objednávkový formulář

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje!

Do poznámky uveďte počet vstupenek.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u nás v bezpečí a budeme (AVALON UH centrum osobního rozvoje a zdravého životního stylu, z.s.) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde>> Zásady ochrany osobních údajů